Tadiran

Майбутнє інноваційних кліматичних систем і
джерел альтернативної енергетики

Про нас

Tadiran Power Ltd. (Нью-Йорк, США) – це високотехнологічна компанія, що займається виробництвом і дистрибуцією різного кліматичного обладнання та альтернативних джерел енергії по всьому світу.

Tadiran був заснований в 1962 році в складі військово-промислового комплексу Ізраїлю і має більше 60 років досвіду випуску побутової і військової телекомунікаційної техніки, засобів зв’язку, різних елементів живлення, холодильників і кондиціонерів. У 2005 році в США була зареєстрована дочірня компанія Tadiran Power Ltd., що спеціалізується на холодильному, кліматичному і енергозберігаючому обладнанні.

Завдяки використанню широкого спектра сучасних рішень по створенню оптимальних умов клімату і низького енергоспоживання як в житлових, так і в комерційних приміщеннях Tadiran відомий у всьому світі в сфері кліматичних і енергозберігаючих технологій.

Ми прагнемо надавати своїм клієнтам високоякісні продукти та послуги. Наші науково-технічні розробки, увагу до клієнтів і 60-річний досвід Tadiran на ринку кліматичних систем гарантують вам, що кожен замовник буде задоволений високим рівнем обслуговування і надійністю нашого обладнання.

На сьогоднішній день, впроваджуючи технології з виробництва альтернативної енергії, її зберігання та застосування, Tadiran займається розробкою інженерних рішень по створенню «розумного» будинку з нульовим енергоспоживанням.

Придбавши звання компанії високих і нових технологій, Tadiran отримав ряд професійних сертифікатів, включаючи TUV, ISO, CE, EAC, RoHS, IPXO, ISO9001, ISO14001.

Основна мета компанії – створення кращого майбутнього для всього людства

наша
історія

60 РОКІВ ДОСВІДУ
1963

Заснування компанії Tadiran Ltd. в результаті злиття фабрики електроніки Tadir і заводу з виробництва акумуляторів Ran. Компанія існувала в складі військово-промислового комплексу Ізраїлю. Здійснювала випуск побутової та військової телекомунікаційної техніки, засобів зв’язку, різних елементів живлення, холодильників і кондиціонерів.

1980-е

Надалі конгломерат розпався на численні дочірні компанії і підрозділу. Серед них: Тadiran Telecom, Tadiran Batteries, Tadiran Appliances, Tadiran Communications.

2004

Підрозділ Tadiran Appliances Ltd., що займається виробництвом і експортом систем кондиціонування повітря, увійшло до складу американської компанії «Carrier Corporation», найбільшого в світі виробника кліматичних систем. У свою чергу Carrier Corp. була дочірньою компанією United Technologies Corporation (UTC).

2009

Tadiran Appliances Ltd. було викуплено у «Carrier Corporation» за 16 мільйонів шекелів компанією з виробництва та розповсюдження електротоварів «Кристал Муцарей Цріха Ltd.». В результаті злиття «Кристал» і «Tadiran Appliances Ltd.» була заснована компанія Tadiran Holdings Ltd., що здійснює свою основну діяльність в сфері електротоварів і кондиціонування.

2005

У США зареєстрована компанія Tadiran Power Ltd., що спеціалізується на холодильному, кліматичному і енергозберігаючому обладнанні.