TadiranPower

Tadiran

Майбутнє інноваційних кліматичних систем і
джерел альтернативної енергетики

TadiranPower

Tadiran

Майбутнє інноваційних кліматичних систем і
джерел альтернативної енергетики

TadiranPower

Tadiran

Майбутнє інноваційних кліматичних систем і
джерел альтернативної енергетики

TADIRAN

Tadiran Power Ltd. (Нью-Йорк, США) – це високотехнологічна компанія, що займається виробництвом і дистрибуцією різного кліматичного обладнання та альтернативних джерел енергії по всьому світу.

TadiranPower

Tadiran був заснований в 1962 році в складі військово-промислового комплексу Ізраїлю і має більше 60 років досвіду випуску побутової і військової телекомунікаційної техніки, засобів зв’язку, різних елементів живлення, холодильників і кондиціонерів. У 2005 році в США була зареєстрована дочірня компанія Tadiran Power Ltd., що спеціалізується на холодильному, кліматичному і енергозберігаючому обладнанні.

TadiranPower

Завдяки використанню широкого спектра сучасних рішень по створенню оптимальних умов клімату і низького енергоспоживання як в житлових, так і в комерційних приміщеннях Tadiran відомий у всьому світі в сфері кліматичних і енергозберігаючих технологій.

TadiranPower

Ми прагнемо надавати своїм клієнтам високоякісні продукти та послуги. Наші науково-технічні розробки, увагу до клієнтів і 60-річний досвід Tadiran на ринку кліматичних систем гарантують вам, що кожен замовник буде задоволений високим рівнем обслуговування і надійністю нашого обладнання.

TadiranPower

На сьогоднішній день, впроваджуючи технології з виробництва альтернативної енергії, її зберігання та застосування, Tadiran займається розробкою інженерних рішень по створенню «розумного» будинку з нульовим енергопотребленіем.Пріобретя звання компанії високих і нових технологій, Tadiran отримав ряд професійних сертифікатів, включаючи TUV, ISO, CE, EAC, RoHS, IPXO, ISO9001, ISO14001. Основна мета компанії – створення кращого майбутнього для всього людства.

TadiranPower

Наші переваги

TadiranPower

Інноваційність

З 1962 року Tadiran створив понад 325 видів інноваційних і високоякісних продуктів. В Ізраїлі Tadiran, зокрема, відомий як родоначальник морозильних камер.

TadiranPower

Висока продуктивність

Станом на сьогоднішній день Tadiran надає на ринок продукти з високою енергоефективністю і показниками ККД. Так, фотоелектричні модулі Tadiran мають параметри ККД до 19,69%, що є одним з найвищих показників на світовому ринку.

TadiranPower

Екологічність

Одним з провідних напрямків нашої діяльності є екологізація виробництва і впровадження екологічних принципів в різні галузі промисловості. За допомогою наших соціальних проектів ми створюємо краще майбутнє для наступних поколінь.

TadiranPower

Надійність

Наша продукція має тривалі терміни експлуатації. Як доказ у кондиціонерів Tadiran термін служби може складати більше 20 років.

TadiranPower

Сервісне обслуговування

Наша сервісна служба працює 24/7, може відповісти на всі ваші запитання і надати необхідні рекомендації. Звертайтеся за телефоном або залиште повідомлення в формі зворотного зв’язку. Ми гарантуємо високий рівень обслуговування наших клієнтів.

Новини

TadiranPower

До сих пір проблема сонячної енергетики полягає в порівняно невеликому ККД СЕС. Зазвичай показник не перевищує 15-17%, в сонячних панелях від Tadiran цей ККД досягає 20% завдяки технологіям PERC і Half-Cell. Але дослідження в цій області продовжують проводитися, інженери шукають нові способи і нові технології, які допоможуть підвищити ефективність сонячних батарей. Використання спеціального гелю – […]

Показати повністю
TadiranPower

Сонячні батареї лідирують серед альтернативних видів енергії, технології їх виробництва з кожним роком все поліпшуються і поліпшуються. Це дозволяє отримувати більш високий показник ККД при більш низькій площі покриття. А коли розміри батареї значно зменшилися, то її стало можливо використовувати на пересувних засобах. Так і вирішили вчинити інженери з компанії Azura Marine, вони придумали, як […]

Показати повністю
TadiranPower

Кліматичні системи використовуються для охолодження приміщень, всі моделі кондиціонерів Tadiran створені з цією метою. Але бувають ситуації, коли хочеться, щоб на вулиці теж стало прохолодніше. І ось влади арабської країни Катар вирішили втілити це бажання в реальність. Це й не дивно, адже влітку температура в тіні у них коливається від 30 до 45 градусів за […]

Показати повністю