Запуск яхти на сонячних батареях

Сонячні батареї лідирують серед альтернативних видів енергії, технології їх виробництва з кожним роком все поліпшуються і поліпшуються. Це дозволяє отримувати більш високий показник ККД при більш низькій площі покриття. А коли розміри батареї значно зменшилися, то її стало можливо використовувати на пересувних засобах. Так і вирішили вчинити інженери з компанії Azura Marine, вони придумали, як використовувати сонячну енергію на яхті.

Опис яхти на сонячних панелях

Розробники в Azura Marine поставили перед собою головне завдання створити такий вид транспорту, який міг би перевозити пасажирів тривалий час абсолютно автономно. Для цих цілей була обрана яхта Aquanima 40 розмірами 11,5 на 6 метрів з 4 каютами. На другому ярусі судна встановлені сонячні батареї, які мають захист від зовнішніх пошкоджень, тому за ним можна спокійно ходити, загоряти на них або навіть влаштовувати там вечірки.

Тягова потужність Aquanima 40 становить 2 × 10 кВт, ємність батарей – 60 кВт * год. Таких параметрів вистачає для того, щоб човен міг проплисти за день до 185 км. Електромотори на яхті мають робочий ресурс близько 20 тисяч годин.

Ще одна особливість судна – це наявність в ньому опріснювальної машини, що дозволяє отримувати необмежену кількість прісної води з морської.

Яхта з сонячними панелями Aquanima 40 в стандартній комплектації обійдеться приблизно в 495 тисяч євро. За додаткову плату до неї можна додати щоглу і вітрила, за рахунок цього вона збільшить свою швидкість.

Останні новини

TadiranPower

До сих пір проблема сонячної енергетики полягає в порівняно невеликому ККД СЕС. Зазвичай показник не перевищує 15-17%, в сонячних панелях від Tadiran цей ККД досягає 20% завдяки технологіям PERC і Half-Cell. Але дослідження в цій області продовжують проводитися, інженери шукають нові способи і нові технології, які допоможуть підвищити ефективність сонячних батарей. Використання спеціального гелю – […]

Показати повністю
TadiranPower

Сонячні батареї лідирують серед альтернативних видів енергії, технології їх виробництва з кожним роком все поліпшуються і поліпшуються. Це дозволяє отримувати більш високий показник ККД при більш низькій площі покриття. А коли розміри батареї значно зменшилися, то її стало можливо використовувати на пересувних засобах. Так і вирішили вчинити інженери з компанії Azura Marine, вони придумали, як […]

Показати повністю
TadiranPower

Кліматичні системи використовуються для охолодження приміщень, всі моделі кондиціонерів Tadiran створені з цією метою. Але бувають ситуації, коли хочеться, щоб на вулиці теж стало прохолодніше. І ось влади арабської країни Катар вирішили втілити це бажання в реальність. Це й не дивно, адже влітку температура в тіні у них коливається від 30 до 45 градусів за […]

Показати повністю