Підбір оптимального кондиціонера для жилого приміщення

Вибір кондиціонера – це досить відповідальне заняття, якщо в ньому помилитися, то можуть виникнути проблеми. Наприклад, потужності вашої кліматичної системи не буде вистачати для охолодження приміщення, або навпаки, пристрій буде занадто потужним і шумним, буде споживати невиправдано багато електроенергії.

Компанія Тадіран надає своїм клієнтам величезний вибір кондиціонерів. Серед них кожен зможе підібрати необхідний варіант, але потрібно вміти це робити.

Які завдання повинен виконувати кондиціонер

Багато моделей кондиціонерів Tadiran не обмежуються простим охолодженням повітря. Вони також можуть його нагрівати, очищати, змінювати вологість в кімнаті, бути вентиляцією. Тому вирішити, чого саме ви чекаєте від охолоджувального пристрою, потрібно в першу чергу. Це вплине на підсумкову ціну кліматичної системи.

Який тип кондиціонера вибрати

Ми вже писали про типи кондиціонерів Тадіран, їх переваги та недоліки https://tadiranpower.com.ua/7-osnovnyh-vidov-kondiczionerov/. Слід правильно оцінити можливості кожного виду.

Правильна потужність

Потужність для охолоджувальної системи – це один з найважливіших параметрів. Для правильного підрахунку враховуються численні параметри, такі як: середня температура повітря на вулиці, максимальна і мінімальна температура, об’єм приміщення, тип будівлі і т.д. В даному випадку, краще всього скористатися послугами професіоналів.

Умови роботи кліматичної системи

Часто люди при виборі кондиціонера звертають увагу лише на продуктивність. Це теж не зовсім правильний підхід, адже для деяких моделей потрібні спеціальні умови роботи, наприклад, для касетного кондиціонера Tadiran потрібно наявність натяжної стелі в приміщенні.

Деякі моделі мають високий рівень шуму (колонний кондиціонер Tadiran), або великі габарити, що теж може доставити дискомфорт.

Робота компресора

Всі кондиціонери компанії Tadiran можна розділити на інверторні і неінверторние. Перші надають плавну роботу пристрою, охолоджувальна система постійно включена і підтримує незмінну температуру.

Другий варіант буде працювати трохи інакше: він доводить температуру до певного значення і відключається, коли температура в приміщенні змінюється, він знову запускається і т.д.

Вигідніше використовувати інверторні пристрою, так як вони споживають значно менше енергії і практично безшумні. Єдиний їхній недолік – це висока ціна і те, що вони не підходять для приміщень великих розмірів.

Смарт-кондиціонери або звичайні

Переваги смарт-кондиціонерів Tadiran:

Вони зручні у використанні;
Мають багато режимів роботи;
Оснащені спеціальними датчиками;
Можуть проводити власну діагностику;
Всі необхідні дані користувач отримує на свій смартфон.

Зовнішній вигляд кондиціонера

Сучасні кондиціонери від компанії Тадіран випускаються в різних дизайнах і кольорах, під будь-який інтер’єр можна знайти необхідний варіант. При необхідності пристрій можна заховати в стелю або стіну. VRF-системи дозволяють ефективно розміщувати внутрішні блоки по всьому приміщенню. Також вони дають можливість встановлювати зовнішні блоки набагато далі від внутрішніх, в порівнянні зі звичайними кондиціонерами.

Останні новини

TadiranPower

До сих пір проблема сонячної енергетики полягає в порівняно невеликому ККД СЕС. Зазвичай показник не перевищує 15-17%, в сонячних панелях від Tadiran цей ККД досягає 20% завдяки технологіям PERC і Half-Cell. Але дослідження в цій області продовжують проводитися, інженери шукають нові способи і нові технології, які допоможуть підвищити ефективність сонячних батарей. Використання спеціального гелю – […]

Показати повністю
TadiranPower

Сонячні батареї лідирують серед альтернативних видів енергії, технології їх виробництва з кожним роком все поліпшуються і поліпшуються. Це дозволяє отримувати більш високий показник ККД при більш низькій площі покриття. А коли розміри батареї значно зменшилися, то її стало можливо використовувати на пересувних засобах. Так і вирішили вчинити інженери з компанії Azura Marine, вони придумали, як […]

Показати повністю
TadiranPower

Кліматичні системи використовуються для охолодження приміщень, всі моделі кондиціонерів Tadiran створені з цією метою. Але бувають ситуації, коли хочеться, щоб на вулиці теж стало прохолодніше. І ось влади арабської країни Катар вирішили втілити це бажання в реальність. Це й не дивно, адже влітку температура в тіні у них коливається від 30 до 45 градусів за […]

Показати повністю