Настінні спліт-системи Tadiran

Серед безлічі пропозицій на ринку кондиціонування ми виділяємо кондиціонери Tadiran.

Кондиціонери Tadiran – це позитивно зарекомендував себе бренд, оптимальне співвідношення ціна / якість, елегантний дизайн, відповідність найвищим вимогам споживача.

Завод кондиціонерів Тadiran Аррliances Ltd. є одним з найбільш передових у світі підприємств з виробництва обладнання для систем кондиціонування повітря. Всі кондиціонери Tadiran проходять ряд жорстких випробувань з перевірки якості. Вони відповідають міжнародному стандарту ISO 9001, вимогам європейських і американських стандартів.

Tadiran Connect – інноваційна система.

Нова технологія «Tadiran Connect» дозволяє управляти кондиціонером в квартирі з будь-якого смартфона за допомогою програми – дистанційно активувати, вимикати і регулювати температуру повітря в приміщенні.

Незалежний контроль в кожній кімнаті

Можливість контролювати кліматичний комфорт – температуру і кондиціонування повітря в кожній кімнаті окремо. І якщо ви виберете кондиціонер Inverter, система також може точно контролювати потужність відповідно до вимог, тобто якщо ви вирішите керувати тільки однією кімнатою, кондиціонер відповідно знизить потужність і заощадить електроенергію. Така система модернізує те, що раніше називалося центральним кондиціонером, для побутового кондиціонера.

Фільтрація повітря

Очисні фільтри, які передбачені в кондиціонерах, здійснюють функцію затримки пилу, мікрочастинок, бактерій, які можуть потрапити в приміщення і негативно вплинути на людину. Але ще більш важливе завдання даних фільтрів – це захист внутрішнього механізму кондиціонера від цих частинок. Таким чином, вони запобігають передчасну поломку і вихід з ладу кондиціонера.

Іонізація повітря

Функція іонізації передбачає знезараження повітря і насичення його іонами срібла. Насправді іонізатори є додатковим “помічником” очисних фільтрів: вони притягують частинки пилу і мікробів, і, тим самим, оберігають двигун кондиціонера.

Робота при сильних морозах

Настінні кондиціонери з інвертором, здатні працювати на “тепло” при морозах до -30 ° С. Морозостійкими моделями можуть вважатися і представники серій, які здатні працювати до -20 ° С. Інші моделі будуть коректно працювати до -7 ° С.

Останні новини

TadiranPower

До сих пір проблема сонячної енергетики полягає в порівняно невеликому ККД СЕС. Зазвичай показник не перевищує 15-17%, в сонячних панелях від Tadiran цей ККД досягає 20% завдяки технологіям PERC і Half-Cell. Але дослідження в цій області продовжують проводитися, інженери шукають нові способи і нові технології, які допоможуть підвищити ефективність сонячних батарей. Використання спеціального гелю – […]

Показати повністю
TadiranPower

Сонячні батареї лідирують серед альтернативних видів енергії, технології їх виробництва з кожним роком все поліпшуються і поліпшуються. Це дозволяє отримувати більш високий показник ККД при більш низькій площі покриття. А коли розміри батареї значно зменшилися, то її стало можливо використовувати на пересувних засобах. Так і вирішили вчинити інженери з компанії Azura Marine, вони придумали, як […]

Показати повністю
TadiranPower

Кліматичні системи використовуються для охолодження приміщень, всі моделі кондиціонерів Tadiran створені з цією метою. Але бувають ситуації, коли хочеться, щоб на вулиці теж стало прохолодніше. І ось влади арабської країни Катар вирішили втілити це бажання в реальність. Це й не дивно, адже влітку температура в тіні у них коливається від 30 до 45 градусів за […]

Показати повністю